OFERTA DLA FIRM 579 645 934
OFERTA INDYWIDUALNA 737 880 926
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECIOM
O nas

MiMiSiE to zespół ludzi, których łączy wspólna pasja i doświadczenie w pracy z dziećmi.

O firmie MiMiSiE z Wrocławia

Agencja MiMiSiE działa we Wrocławiu i świadczy usługi profesjonalnej  animacji czasu wolnego. Organizujemy eventy dla dzieci oraz edukacyjne warsztaty tematyczne.

Dzieci nas inspirują. Dzięki nim stajemy się lepszymi ludźmi i mamy poczucie, że nasza praca jest prawdziwym powołaniem. W codziennych obowiązkach kierujemy się słowami Marii Łopatkowej: „bez miłości nie ma wychowania..”. Każde dziecko potrzebuje miłości i uwagi, dlatego nasza praca jest skoncentrowana na tym, by gwarantować im maksimum wsparcia i akceptacji. To sprawia, że najmłodsi czują się z naszymi animatorami bezpieczne i ważne.

Jak pracujemy

Nasi animatorzy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi oraz wykształcenie kierunkowe. Swoje kwalifikacje stale podnoszą podczas cyklicznych szkoleń.
Nasze animatorki to kreatorki szczęścia. Mają duszę artystyczną i ukończyły szereg szkoleń z zakresu animacji czasu wolnego, animacji zabaw dziecięcych, animacji na urodzinkach oraz podczas wesel. Posiadają też niezbędne zdolności manualne i plastyczne, które wykorzystują między innymi przy malowaniu buziek (facepainting) i skręcaniu balonów.

Opracowujemy scenariusze zajęć i zabaw kierując się nurtem pedagogiki serca Marii Łopatkowej, gdzie główną rolę odgrywa miłość, zrozumienie i przyjaźń oraz metodami Marii Montessori wspierającymi spontaniczność i twórczość dzieci. Wpisujemy się w ponadczasową ideę Janusza Korczaka mówiącą o bezwarunkowej akceptacji i szacunku do dzieci, jako niezbędnym elemencie dla wychowania świadomych i dobrych ludzi.
Wzajemnie dzielimy się doświadczeniem, zdobytą wiedzą i obdarowujemy serdecznością.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem w życiu dziecka jest zabawa. To ona daje dzieciom radość, będąc jednocześnie swoistą formą nabywania umiejętności, sprawności oraz wiedzy. Nasze scenariusze układamy w oparciu o metodykę pedagogiki zabawy.

Te założenia przyświecają nam od początku działalności i prowadzą do tego, aby najwyższym celem było zawsze dobro dzieci.

Założycielka

Dorota – założycielka MiMiSiÓW jest z wykształcenia pedagogiem, nauczycielem wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz absolwentką studiów magisterskich z psychologii w zarządzaniu. Jest też wykwalifikowanym animatorem zabaw dziecięcych i odbyła kursy w zakresie: Animacje dla dzieci, Animator gier i zabaw oraz Animacje na urodzinach i weselu a także kurs z facepaintingu.

Ukończyła specjalistyczne szkolenia z metod terapii pedagogicznych, psychologii dziecka, biblioterapii i bajkoterapii, terapii przez zabawę i komunikacji dziecka z otoczeniem.
Jest też absolwentką kursu przygotowawczego na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, organizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.

Zafascynowana pedagogiką Montessori ukończyła kurs, warsztaty oraz webinaria w zakresie tych metod wychowawczych i roli otoczenia w procesie rozwoju np. przyjazna i rozwojowa przestrzeń od narodzin dziecka.

Posiada również wieloletnie doświadczenie managerskie w obrębie zarządzania działem sprzedaży oraz zespołem pracowników.  Ukończyła szereg specjalistycznych kursów  w zakresie sprzedaży i zarządzania zasobami ludzkimi.

Copyright 2024 © Mimisie
Projekt i wykonanie: Studio Graficzne Too Easy