OFERTA DLA FIRM 579 645 934
OFERTA INDYWIDUALNA 737 880 926
ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECIOM
Warsztaty stacjonarneDEKORACJE SEZONOWE – STROIKI, MAKRAMY, RAMKA KWIATOWA, ZIELNIK

Tu możliwości jest ogrom. Tworzymy z dziećmi ozdoby sezonowe takie jak stroiki świąteczne, kolorowe pisanki, śliczne dekoracje z serduszek na walentynki, girlandy jesienne, ozdoby choinkowe i wiele innych.
Naszym hitem są MAKRAMY, ZIELNIK oraz drewniana ramka kwiatowa.
PIĘKNA BIŻUTERIA HANDMADE i BIŻUTERIA W ŻYWICY

Stwórz razem z nami dedykowaną i niepowtarzalną biżuterię.
Na zajęciach z dziećmi robimy imienne kolorowe bransoletki, piękne naszyjniki albo kolczyki. Dzięki nawlekaniu na specjalne nitki silikonowe dzieci dodatkowo ćwiczą motorykę małą, niezbędną do prawidłowego rozwoju psychofizycznego.
DEKORACJE W BUTELCE / LAS W SŁOIKU

Dekoracje w szklanym słoju to rewelacyjny pomysł na każdą porę roku. Po wakacjach możemy zamknąć z nich wspomnienia lub stworzyć piękną pamiątkę tematyczną. Ciekawym pomsłem jest zaaranżowanie mini lasu w efektownym szkle.
EKSPERYMENTY

Mały chemik eksperymentuje. Aby zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość, zjawiska przyrody i prawa fizyki konieczne jest przeprowadzenie własnoręcznego eksperymentu. Na tych warsztatach przybliżamy dziecom różne zależności i oddziaływania w naturze.
MALOWANIE KOSZULEK i EKO TOREB

Własny pomysł na koszulkę to świetne rozwiązanie na kreatywną zabawę z dziećmi. Posiadamy specjalne farby i flamastry do tkanin, błyszczące jety, szablony do nanoszenia wzorów a także przepiękne i różnorodne grafiki, które nakładamy metodą termotransferu. Przenosimy dzieci w świat mody, w którym nie ma ograniczeń w jej kreowaniu.
Zaś bawełniane torby to idealne rozwiązanie, dla wszystkich którzy dbają o środowisko naturalne. Na zajęciach z dziećmi poruszamy temat ekologii i bycia eko. Następnie najmłodsi wyrażają swoją ekspresję i tworzą unikatowe wzory przy pomocy specjalnych farb i produktów do ozdabiania płuciennych toreb. Pamiątkę zabierają dzieci ze sobą i może służyć jako torba na zakupy lub worek na ubrania.
KOLOROWE PACHNĄCE MYDEŁKA

Warsztaty mydlarskie to świetna okazja do stworzenia własnoręcznie mydełka, którym można obdarować najbliższych, bądź umyć się nim. Uczestnicy samodzielnie wybierają formy i kształty , przyozdabiają i nadają barwę oraz niepowtarzalny zapach.
WARSZTATY TEATRALNE

Dzięki tym zajęciom dzieci nabędą wiedzę o teatrze, poznają zabawy darmowe, które pobudzają wyobraźnię i integrują grupę, a także nauczą się prostych ćwiczeń dykcyjnych i oddechowych.
W części praktycznej dzieci będą robić pacynki, kukiełki, maski teatralne, formy do teatru cieni, elementy scenografii, elementy kostiumu teatralnego, Na koniec warsztatów powstanie mini spektakl z wykorzystaniem tych rekwizytów, które wspólnie z dziećmi stworzymy.
Propozycje form warsztatów teatralnych :teatr dramatyczny (gdzie aktorem jest dziecko); teatr kukiełkowy; teatr pacynkowy; pantomima; teatr cieni;
WARSZTATY LEŚNE / EKOLOGICZNE

Na tych zajęciach rozmawiamy o lesie, jeżeli tylko pozwalają nam na to warunki – przenosimy się do prawdziwego lasu, jeśli jesteśmy nieco ograniczeni – nasze pomieszczenie zapełni się wieloma leśnymi rekwizytami. Rozmawiamy o warstwach lasu, rodzajach drzew, zwłaszcza iglaków, dotykamy mchu, drewna, wiórów drewnianych i różnych innych rozmaitości jakie daje nam las. Na pamiątkę możemy zamknąć las w słoiku, wykonać obraz na korze lub wykorzystać gałęzie do pięknych naturalnych dekoracji.
DECOUPAGE i SCRAPBOOKING

Warsztaty decoupage i scrapbookingu to kreatywne sposoby na stworzenie pięknych przedmiotów dekoracyjnych. Dzieci poznają tą technikę i przy wykorzystaniu swojej ekspresji tworzą i ozdabiają różne przedmioty. Na zajęciach wykonujemy szkatułki, tacki, butelki-wazony, drewniane litery, podkładki, albumy, pamiętniki i wiele innych.
WARSZTATY MAS PLASTYCZNYCH

Tu w szczególności polecamy ozdoby z żywicy oraz wykonane z gliny.
W ramach tych warsztatów także własnoręcznie robimy kolorową ciastolinę, wykonujemy figurki i ozdoby z masy solnej, lepimy wulkany, malujemy na mleku, tworzymy malutkie cuda z modeliny. Takie zajęcia mają walory terapeutyczne.
WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ

online i stacjonarnie

Na tych zajęciach dzieci uczą się jak powstaje animacja klatka po klatce. Dzięki temu uczestnicy mogą stworzyć swój własny film, rozwijając przy tym kreatywność, jak i szereg umiejętności manualnych. Warsztaty prowadzi absolwentka Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika komputerowa.

Przykładowe tematy zajęć:

 1. Mój zwierzak
 2. Świat LEGO – budzi się do życia
 3. Ożywająca mozaika

Warsztaty ON-LINE prowadzimy regularnie, aby dowiedzieć się więcej napisz do nas i obserwuj nasz profil na Facebook – tam podawane są na bieżąco informacje o terminach.

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat.

KOSZT ZAJĘĆ:

JEDNORAZOWO

XX zł

PAKIET 10 SPOTKAŃ

XX zł
WARSZTATY KSIĄŻKI ARTYSTYCZNEJ 'PRZYGODA Z KSIĄŻKĄ’

online i stacjonarnie

To cykl spotkań mających na celu rozwinąć w dziecku pasję czytania. Tworzenie własnej książki ożywia czytaną lekturę, dzięki czemu staje się ona przyjemna i wciągająca. Zajęcia wpływają na rozwój kreatywności, zdolności manualnych i rozbudzają ciekawość świata.

Przykładowe techniki, które wykorzystujemy:

 1. Leporello
 2. Marmurkowanie
 3. Kolagrafia

Warsztaty ON-LINE prowadzimy regularnie, aby dowiedzieć się więcej napisz do nas i obserwuj nasz profil na Facebook – tam podawane są na bieżąco informacje o terminach.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat.

KOSZT ZAJĘĆ:

JEDNORAZOWO

XX zł

PAKIET 10 SPOTKAŃ

XX zł
WARSZTATY MALARSKIE

online i plener

Zapraszamy na zajęcia jednorazowo, jak również w pakiecie 10 spotkań z ciekawym i specjalnie dobranym programem. Na warsztatach poznajemy różne epoki i techniki malarskie a przede wszystkim świetnie się bawimy.

W programie między innymi:

 • Robimy reprodukcje dzieł znanych malarzy epoki renesansu. Historia epoki – prelekcja
 • Tworzymy reprodukcje prac wielkich malarzy impresjonizmu. Dzieci poznają technikę „puentylizm”. Historia techniki- prelekcja.
 • „Ziemia za 200 lat”. Technika kolografia
 • „Krajobraz” Plener malarski. Sól + farby akwarelowe + papier dla akwareli
 • Architektura. Zabytki Wrocławia.
 • „Obraz abstrakcyjny”. Technika marmurkowanie. Tworzenie wzorów na wodzie. Prelekcja
 • Świecący obraz w nocy. Farby fluo.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat.

KOSZT ZAJĘĆ:

JEDNORAZOWO

XX zł

PAKIET 10 SPOTKAŃ

XX zł

 

Poprzez warsztaty dla dzieci tworzymy nowe możliwości wyrażania własnej ekspresji i samorealizacji, a wszystko to odbywa się w wyśmienitej atmosferze zabawy.

FORMULARZ
KONTAKTOWY


  MASZ PYTANIA? CHĘTNIE
  NA WSZYSTKIE ODPOWIEMY.

  Zadzwoń lub napisz do nas.
  Świadczymy usługi na terenie miasta Wrocław i okolic.

  Mail: kontakt@mimisie.pl
  Oferta dla firm: 579 645 934
  Oferta indywidualna: 737 880 926

  Kontakt telefoniczny w godzinach:

  Poniedziałek – Piątek: 09:00-19:00
  Sobota: 09:00-14:00
  Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować w innym czasie, napisz do nas,
  a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
  Copyright 2023 © Mimisie
  Projekt i wykonanie: Studio Graficzne Too Easy